Mapa serwisu
/O firmie/Informacje
 
 
 
Zapraszamy

Zapraszamy również na stronę

http://www.tyczki-sadownicze.pl

Wydział wtryskarek do tworzyw sztucznych


Wydział produkcji rur


Wydział wtryskarek do metaluFirma Lemar powstała w 1984 roku i zajmuje się wytwarzaniem wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową.

Od 1994 roku specjalizujemy się w wytwarzaniu elementów niezbędnych przy produkcji karniszy. Wysoką jakość naszych produktów otrzymujemy dzięki zastosowaniu do ich produkcji atestowanych surowców uznanych producentów a także wysokiej klasy urządzeń przetwórczych firmy Battenfeld.
W wyniku rozszerzenia produkcji oraz restrukturyzacji firmy PROFIL Wawer i spółka, powstała firma KARMET s.c., która zajęła się produkcją rur fi-
28, fi-25,fi-20 mm oraz elementów do karniszy metalowych z rurką ø 16mm. Jako alternatywę dla drogich karniszy kutych wytwarzanych ze "znalu" wprowadziliśmy w 2005 roku produkcję estetycznych zamienników wytwarzanych z konstrukcyjnego tworzywa sztucznego.
W swojej ofercie polecamy też usługi na wtryskarkach do tworzyw sztucznych i do metali kolorowych.
Producentom karniszy polecamy wyroby tzw.surowe, do dalszej obróbki - rury bez folii dekoracyjnej, czy też elementy karnisza kutego ze ZnALu do wymalowań lub obróbki galwanicznej.Szczegóły w dziale "Oferta/Elementy surowe"

Zapraszam do współpracy
Leszek Wawer


 
 
 
 
 
 
|  Ilość odsłon: serwis: 780168 | strona: 148473 |
Projekt i wykonanie mbnet.pl - serwis zbudowany w technologii mCMS
zalogowany: Użytkownik anonimowy  |  Zaloguj